10 'dan Geriye Sayım Başladı

Doğuma son 10 günümüz kaldı :) Tahmini doğum tarihine göre tabii ( 26 Kasım 2015 )
Ben Ankara'lı olduğum için oğlumdan 6 gün kala bir atak bekliyorum :)))
Tabii daha erken de olabilir ?!?! ( Olur mu acaba ?! Bana şu an hayatımın geri kalanını hamile olarak geçirecekmişim gibi geliyor. :)))
Devlet hastanesindeki doktorum 38.Haftayı beklemeyebilir diyordu.
Bugün 38+4 olduk.

Hamilelik süreci 9 ay 10 gün denir. ( Toplam 280 gün ) Onun 9 ayı bitti işte , şu an son 10 gün içerisindeyim. Son düzlükteyim. Bu zamana kadar ben de doğar diye düşünüyordum.Oğlum çoktan planını yapmış. " Hayır , anne , sen doktorlara bakma , ben daha doğmak istemiyorum.Keşke konuşabilsem de duyurabilsem sana :) "

Oğlumun keyfi yerinde sanırım , gelmeye de niyeti yok :) Aslında doğum haftaları 38. - 42. Haftalar arası oluyor ; ama o kadar beklemez umarım.41.Haftayı bulsun istemiyorum artık.42 mi ? Hayıııııır ! :)
Doğursam da işime , gücüme baksam artık diyorum hatta. Bu hamilelik süreci gerçekten de insanı değişik psikolojilere sokuyor.

Dün 2 kez Nst'ye girdik.Sabah ve akşam . Sancılar da kendini göstermeye başlamış.Doktor bebek hareketlerini fazla aktif buldu.Ben de fazla aktif moddayım bu aralar.Ondan da olabilir belki , takip ediyoruz.Bugün yine Nst ' miz var. Doğsa da sevsem , öpsem , koklasam artık oğluşumu...
İyice sabırsızlanmaya başladım.

Havalar artık iyice soğudu sayılır.Üzerime olan birkaç tane giysi var.Hep aynı giysileri kombin yapıp giyiyorum. Palto ve hırkaların önü uzun zamandır kapanmıyor zaten.

Bakalım doğum ne zaman olacak ve doğum hikayem nasıl olacak ?

Hiç yorum yok

Son Yorumlar