37.Hafta

Pazar sabahı güne erkenden başladık bugün.

Önce Özel Göztepe Hastanesi'ne gidip tahlilimizi yaptırdık , Nst ' ye bağlandık . Gülnihal Bülbül , Pazar günü gidersek hastane boş olacağı için işimizi daha kolay halledeceğimizi söylemişti. Sabah aç karnına gittiğim için , Nst ilk denemede başarısız olunca dışarıda kahvaltı ettik , Can'ı uyandırdık bu şekilde ve yeniden Nst'ye bağlandık . Çok şükür her şey yolunda. Can'ın kalp atışlarını uzun uzun dinledik. Fotoğraflar ,videolar çektik :) Can , Nst Prob'larını tekmeleyerek kaydırmaya bayılıyor , özel ilgi alanı :)))) O kaydırdıkça ben yerine yerleştirdim , ufak ufak oynadık bu şekilde :)
Doğum yapacağım hastaneyi de ilk kez görmüş oldum , henüz odalarını gezme fırsatım olmadı ; ama hastane çantası konusunda bilgi aldım , hastane bebek bezini veriyormuş örneğin (bunun gibi detaylar) , ben doğum çantasına koymuştum.


1 Kasım olması nedeniyle , Can'la birlikte ikinci oyumuzu da kullandık . Oğlum , doğmadan iki seçimde de bizimleydi. Sonuçlar dürüst , güvenilir ve gelecek için iyi olsun.

Çömelme egzersizlerime de devam ediyorum , yaptıkça daha kuvvetleniyorum. Her gün bir önceki güne göre daha kolay yapmaya başladım.
50 lik seti bir seferde yapamıyorum ; ama gün içerisinde 15-20-15 şeklinde 3 set halinde tamamlıyorum.
Haberler bu kadar.Hiç yorum yok

Son Yorumlar