38.Hafta

37 + 3 olduk bugün :)
Tahmini doğum tarihine 18 gün kalmış! Tabii her an doğum başlayabilir.
40.hafta biterse 42'ye kadar da yolu var - onu da unutmamak gerek - o kadar sarkmadan gelir umarım oğluşum :)
Normal doğumu beklemek ayrı bir heyecanmış , her an her şey olabilir psikolojisinde bekliyorsunuz :)
Bugün yine Nts ' mizi çektirdik.Doğumhaneyi de gördüm , tek kişilik ufak bir oda , eşiniz de girebiliyor.Her şey yolunda ve beklendiği gibi giderse normal doğumla oğlumuzu kucağımıza almak istiyoruz.Bugün eşimle de konuşuyordum. " Oğlumu kucağıma aldığımda sanırım hüngür hüngür ağlayacağım mutluluktan " diye...O da " ikimiz de ağlayacağız "  , dedi.Sahne aklıma geldikçe gözlerim doluyor.Umarım istediğimiz gibisi olur.Tercihimiz bu yönde...Doğum yapacağım Özel Göztepe Hastanesi Bebek dostu bir hastane. Emzirme Politikasını okudum.Biberon,mama ve emzik verilmiyor.Bebeğin emmesi ve ten tene temas sağlanıyor.
Sevgili Özlem Karabulut ' da bize bu konuda destek verecek ; eğer ben iyi olursam oğlumu kucağıma alıp kontroller sırasında yanında olmak istiyorum . Durum müsait olmazsa da eşimin kucağında yapılmasını istiyorum tüm kontrollerin.

Hastaneden çıktıktan sonra kısa bir Moda ziyareti yaptık , deniz havası aldık.İki kişi olarak son günlerimizi yaşıyoruz , belki de son pazar günümüzü yaşadık. :)
Oğlumun giysilerini büyük mutlulukla seçerek aldık.Anneannemiz çok destek oldu bu konuda. Nenemiz de örgü işlerini üstlendi.Biz de hoşumuza giden ne varsa giysi , eşya olarak onları tamamladık.Bebek alışverişi dünyadaki en zevkli alışveriş , tekrar tekrar söylüyorum bunu :)
Bol keyifli , sağlıklı günler herkese.


Hiç yorum yok

Son Yorumlar