Pazartesi Sendromu mu ? Öyle bir şey mi vardı ! :)

Pazartesi , cumartesi , pazar...Haftanın hangi günü olduğu artık benim için hiç fark etmiyor.Böyle yaşamak da güzelmiş.Bana her gün cumartesi uzun zamandır :)

Bugün tüm günü dışarıda geçirdik.
Baş başa liseli aşıklar gibi , sabahtan akşama kadar gezdik.
Önce kahvaltıya Dodo'ya gittik Moda'ya . Ardından Moda Çay Bahçesi'nde kısa süreliğine oturduk. Hava çok soğuk olunca kaldığımız yerden Starbucks ' da devam ettik.Pazartesi ayrıcalığı var bir de , herkes iş yerinde , her yer bize kalmış. Oh , ne güzel.Eylül ayında tatile gitmek gibi haftaiçi dilediğince gezmek.

Moda keyfi sonrası hastaneye gidip Nst çektirdik.Bir tane 70-80 lerde sancı çıktı . Başka hiçbir hareket yok. Salı " off günüm " Yaşasın , ne hastane var , ne Nst , ne muayene , ne kontrol :) Çarşamba yeniden Nst'ye gireceğim.Haftada 2-3 kez muhakkak istiyor doktorum.Perşembe kontrolümüz var.Bakalım doktorumuz ne diyecek ? Doğum için bir belirti , bir ışık istiyorum artıııııık :)

Nerede kalmıştık...

Hastane sonrası Natilus'a geçtik.Yemek yedik , biraz dolandık.Ardından sinemaya girdik. Sinemada tabak reklamında ağladım :))))) Reklamda hayatın tüm aşamaları sofraya eklenen tabaklar üzerinden anlatılıyordu.Bebek tabakları eklenince benim musluklar açıldı. :))))
Evden çıktık sabah saat 10 gibi , geldiğimizde saat akşam 8 e geliyordu. Bu kadar aktiviteye ne gelen var ne giden var. Hiç bir doğum belirtisi dahi yok :)  Hala doğurmadım yani , bekliyoruz :)

Oğlum akrep burcu olacak diyordum , doktorların sözlerine göre erken doğacak diye düşünüyordum ; ama sanırım zamanını bekleyecek hatta belki de geçirecek...Yay burcuna geçiş yapacağız böylelikle.Bu zamana kadar hep akrep bebeklerinin özelliklerini okuyup ona odaklanmıştım , biraz da yay burcu bebeklerine bakayım :)

Hiç yorum yok

Son Yorumlar