Doğal Doğum Dr.Gülnihal Bülbül

Doğum hikayem sevgili doktorum Gülnihal Bülbül'ün kitabında yayınladı.

Benim için doktoruma güven duymam çok önemli , olmazsa olmazlarımdandır ; özellikle doğum gibi önemli bir olayı tecrübe edecek olmak beni bu konuda daha da hassas yapmıştı. Eski yazılarımı okuduysanız doktor aradığım ve kararsız kaldığım dönemlerde kendimi gözüm kapalı teslim edeceğim doktorumu bulmak için arayışa girmiştim ve Gülnihal Hanım ' la devam etmeyi çok istiyordum.

Gülnihal Hanım hastalarına karşı çok saygılı , onların isteklerine , tercihlerine önem veren bir doktor. Hamilelik sürecini güvendiğiniz bir doktor kontrolünde geçirmek hamileliği ve doğumu pozitif anlamda çok etkiliyor. Ben bu bakımdan şanslı kişilerden biriyim.
4 yorum

 1. elif hanım
  internet siteniz şu günlerde bana ilaç gibi geldi.5 haftalık hamileyim.ilk doktor randevumu gerçekleştirmedim bile ama keşfettiğimden beri hergün sitenizi okuyorum.
  iyiki sizi buldum.
  cok cok teşekkürler :)

  YanıtlaSil
  Yanıtlar
  1. Merhaba Peri Hanım , içten yorumunuz için çok teşekkür ederim. 💕 Mutlu ettiniz beni 😊 Çok keyifli , sağlıklı , mutlu bir hamilelik geçirmenizi dilerim. Gelişmelerden beni de haberdar edin aralarda , olur mu ? :)
   Sevgiler 😘

   Sil
 2. Tabiiki .memnuniyetle.
  Arada yazacağım size 😊

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil

Son Yorumlar