Emzirme Sanatı

Bu kitabı hamileyken ne kadar çok aradım.Baskısı da yoktu , yalnızca e - kitap formatında vardı. Dijital ortamda kitap okumak pek bana göre değil . Böyle kitabı elimde tutmak , sayfalarını çevirmek ,  o kitap kokusunu almak , önemli yerlerin altını çizmek kısaca kitabı hissederek okumayı seviyorum.Neyse...O zaman ararken internette www.nadirkitap.com da satıldığını gördüm. 1 adet baskısı kalmıştı ,heyecanlanmıştım tam alacakken satıldığını gördüm. Bendeki şans ! Sahaflara sordum , forumlara sordum. Paylaşan bazı kişilerden satın almak isyedim. Yok , yok ! Ne nerede kalmış , ne de kimse satmak istiyor değerli bir kitap olduğu için. İçerik olarak çok dolu ve bence gerekli bir kitap. Hamileyken alıp yavaş yavaş okumak gerekli .
Basılı formatından ümidi kesince e - kitabını satın aldım mecburen. Ipad ' den gece uyanınca okuyordum. Can doğduktan sonra kitabın 2.basımı çıktı nihayet! Gün Yayıncılık 'tan . ( Severiz kendilerini  , harika kitaplar çıkarıyorlar. ) Hemen sipariş verdim. Her annenin , hamilenin kitaplığında olması gereken bir kitap , mutlaka alın , okuyun. 

Emzirme başlı başına çok önemli zaten. Doğumdan önce bilgilenmek gerek , kuzular mümkün olduğunca anne sütü alsınlar . İlk 6 ay sadece anne sütü , 2 yaşına kadar da anne sütü devam ve hatta sonrasında belki ? Neden olmasın :) 

Emzirme ile ilgili harika bir kaynak var internette , Tomris'in Emzirme Notları . Burada yazılanları da ezberleyin mümkünse , çok işinize yarayacak . Harika kaleme almış hepsini . 

5 yorum

 1. Bu kitabı nereden bulabilirim? Ne satışı var ne de ekitabı. Yardımcı olursanız sevinirim.

  YanıtlaSil
 2. Merhaba ☺
  Bu kitap tükenmiş ne yazık ki... Ama size güzel bir haberim var.Tesadüf eseri Bebecruz uygulamasında kitaplara bakarken gördüm. Orada satılıyor.Linkini de buraya ekliyorum.Hemen bakın bence 😉http://www.bebecruz.com//Unisex_Pearson_Hikaye-ve-Masal-Kitaplari_Bes-muhtesem-kitap-b_643343

  YanıtlaSil
 3. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 4. Bu yorum yazar tarafından silindi.

  YanıtlaSil
 5. Merhaba, kitabı ben de çok arıyorum fakat yok, yok 🤦‍♀️ Sizde pdf format varsa hala almak isterim. E-kitapta satışta yok şu an

  YanıtlaSil

Son Yorumlar