Atom Karınca Misali / Super Moms

Bu aralar sürekli bir araştırma içerisindeyim. 🔡

  • Çocuk kitaplarını araştırıyorum , beğendiklerimi not alıyorum. Bir kısmını alışveriş listeme ekliyorum . Almak istediğim ; ama satışı tükenmiş olan kitaplar varsa bu listede üzülüyorum. 😕 Baskısı tükenen kitaplar bir an önce yeniden satışta olsun istiyorum. Bizler de okuyalım bu kitapları lütfen 😶 Yayınevlerine mail bile gönderiyorum , bilgi sahibi olmak için. Bu arada diğer anneler de fikir sahibi olmak isterlerse diye öğrendiklerimi instagram da @kitapokumasaati hesabımda paylaşıyorum. Yoksa siz hala üye değil misiniz ? Lütfen aramıza katılın , çok mutlu oluruz . 😊   • Çocuk gelişimi konusunda yazılmış kitapları araştırıyorum. Okuduklarım var , yarım kalanlar ve bitmeyi bekleyenler var , okunacaklar var.Okunacak bir dolu kitap birikti. Uyumak zorunda olmasam şimdiye kadar hepsini bitirmiştim. 🙋 Bu kitapları Kitaplık / Anne Kitapları başlığında da yorumlarımla paylaşacağım.  • Etkinlikler için kullanılacak siteleri derliyorum. Yabancı kaynaklar muazzam. Evde yazıcı ,  A4 kağıt , dolu bir kartuş , makas varsa yapılabileceklerin de sınırı yok. Birkaç tane de Montessori malzemesi alırsak tamamdır 👍

  • Erken de olsa aktivite dosyası hazırlıyorum.Böyle yazdığıma da bakmayın. Okuyan da sürekli planlı bir etkinlik içinde kaliteli zaman sarhoşu olduğumuzu sanacak. Her anne gibi faydalı bir takım arayışlar içerisindeyim diyelim. Tek düşmanım var zaman ve uyku !        

Hepsi bir yana ,  etkinlik dosyası kısmı beni en çok heyecanlandıranlardan biri bu yazdıklarımın içinde . Oğlum biraz daha büyüyüp anlayacak yaşa geldiğinde ( muhtemelen 8 ay kadar sonra , iyimser bir tahminle ) nasıl tepkiler verecek , öğrenmesine katkısı nasıl olacak diye büyük merak içindeyim.

Bir ara Bardabas ya da Adım Adım Eğitim Setlerine üye olup olmama konusunu ciddi ciddi düşünüyordum , aslında hala da düşünüyorum ; ama fiyatları bana gereksiz fazla geliyor. Bakalım...Üye olup memnun kalan varsa yorum bırakabilir mi ? Bu setlerin en avantajlı tarafı etkinliklerin her ayın gelişim aşamasına göre derlenmiş olması sanırım. Evde bunu oturtmak biraz daha zor , yoksa etkinlik hazırlama kısmı fazla zaman alacak bir şey değil.

Hiç yorum yok

Son Yorumlar